11 października o godzinie 10:45 odbyła się impreza czytelnicza MY CZYTAMY - CZYTAJ Z NAMI!

Była to niespotykana dotąd w naszym mieście akcja masowego czytania, promująca czytelnictwo i biblioteki. W akcję włączyły się Pułtuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela, przedszkolaki, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimna-zjalne z powiatu pułtuskiego oraz miłośnicy książek i czytania. Wg badań 63 % Polaków nie czyta książek. Udowadnialiśmy, że tak nie musi być!
Miejscem spotkania był amfiteatr Domu Polonii w Pułtusku, gdzie wspólnie czytaliśmy – każdy to, na co miał ochotę.
Imprezę zakończył występ przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, a całości dopełnił wspólny jesienny spacer z książką po urzekającym parku Domu Polonii.

Więcej zdjęć w Galerii.