W czwartek 23 stycznia b.r., w bibliotece odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których nauczyciele wykonywali kwiaty z krepiny. Prowadząca, Pani Agnieszka Warda, nauczycielka plastyki i kształcenia zintegrowanego z PSP w Winnicy, z dużą precyzją i zaangażowaniem prezentowała tajniki wykonania poszczególnych kwiatów, m.in.: róży, krokusa, storczyka, słonecznika...

Kwiaty z krepiny stanowią bardzo efektowny element dekoracyjny, dlatego często wykorzystystuje się je przy wszelkiego typu uroczystościach zarówno szkolnych jak i przedszkolnych, a także podczas zajęć plastyczno-technicznych lub świetlicowych z uczniami. W spotkaniu wzięło udział czternastu nauczycieli różnych szczebli nauczania z terenu powiatu pułtuskiego.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że biblioteka stanie się oazą wymiany doświadczeń, gdzie wielu twórczych pedagogów, pasjonatów piękna, zechce dzielić się swoimi umiejętnościami i zainteresowaniami z innymi nauczycielami.