Z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki w PSP nr 4 w Pułtusku, we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną, odbyły się ciekawe zajęcia dla uczniów klas młodszych. Ten dzień kreatywności, uświadamiania talentów i budowania wiary we własne siły był niezwykle ciekawy i zabawny. Uczniowie obejrzeli film „The Dot”, a po jego emisji nawiązała się dyskusja o własnych talentach i umiejętnościach. Niektórzy uczniowie odważyli się je zaprezen-tować. Następnie uczestnicy bawili się kropkami przy pomocy kreatywnej książki „Naciśnij mnie” oraz wykonali własne, kreatywne kropki, które „ożyły" za pomocą zaprezentowanych przez nauczyciela bibliotekarza aplikacji. Kolejnym elementem zajęć była  komputerowa gra logiczna, w której gracz do jej przejścia musiał wykorzystać zdolność logicznego myślenia. Aby podkreślić wyjątkowość tego dnia, uczniowie i nauczyciele włożyli stroje w kropki. Niektóre z nich były samodzielnie zaprojektowane. To był wspaniały dzień... i kropka!