Okres wakacji – to czas, na który czekacie nie tylko wy uczniowie, ale również nauczyciele. Po dziesięciu miesiącach pracy nadchodzi tak oczekiwana przez wszystkich przerwa od nauki. Ponad dwa miesiące na odpoczynek, relaks i wspaniałą letnią zabawę. Niestety nie wszystkie miejsca są bezpieczne do zabawy i spędzania wolnego czasu. Rodzice nie zawsze są w stanie skontrolować was poza domem a i często w domu, gdy pozostajecie sami.

W tym celu Dorota Karkowska nauczyciel bibliotekarz przygotowała dla Was prezen-tację w aplikacji genally Bezpieczne wakacje. Obejrzyjcie ją i utrwalcie zdobytą wcześniej wiedzę, głównie po to, aby wiedzieć jak postępować i zachowywać się podczas letniego wypo-czynku. Życzymy udanych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

Prezentujemy fotorelację z odbytych zajęć dydaktycznych (przeprowadzonych w oparciu o ww. prezentację), jakie odbyły się w Secjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Anny Karłowicz w Pułtusku, Zespole Placówek Oświatowych w Obrytem, PSP nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku i Przedszkolu Miejskim nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku.