Miło nam poinformować, że w dniu 27 listopada 2023r., w związku z celebrowanym od lat w Przedszkolu Miejskim Nr 5 w Pułtusku Dniem Życzliwości, Uchwałą Rady Pedagogicznej Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Pułtusku Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w Pułtusku otrzymała wyjątkowe wyróżnienie "Przyjaciel na 5" za wieloletnią współpracę, wspie-ranie nauczycieli we wzbogacaniu procesu edukacyj-nego Wychowanków, życzliwość i otwartość.
Natomiast w kategorii osób indywidualnych zaszczytne wyróżnienie "Przyjaciel na 5" odebrała kierownik Filii Joanna Sobocińska za owocną współpracę, wspieranie działań edukacyjnych Przedszkola, życzli-wość i otwartość oraz wspieranie w podejmowaniu działań na rzecz Wychowanków.

Serdecznie dziękujemy całej Społeczności Przedszkola Miejskiego nr 5 w Pułtusku. Jesteśmy zaszczyceni oraz wzruszeni wyróżnieniem nas spośród wielu aktywnie współpracujących z Państwem placówek. To dla nas ogromna nobilitacja a zarazem motywacja do poszerzania oferty edukacyjnej Biblioteki dostosowanej do potrzeb naszych Odbiorców, jak również do świadczenia najwyższej jakości usług edukacyjnych dedykowa-nych zarówno Nauczycielom, Uczniom i Wychowankom placówek oświatowych z terenu powiatu pułtuskie-go.

Zespół Biblioteki Pedagogicznej w Pułtusku